Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. nie pokazuj ponownie
Inter Projekt - sieci bezprzewodowe, kablowe i optyczne English   Italian   German
telefonDZIAŁ HANDLOWY (32) 3022 910, (32) 3022 920 w godz 8:00 – 18:00

Produktów: 0

 
Sprzęt sieci bezprzewodowych,
kablowych i optycznych, multimedia, audio
  Szukaj  

www.ip-sa.pl

    Kontakt    O nas    Zasady sprzedaży    Szkolenia     Download    Reklamacje   
Nowości
Promocje, okazje, wyprzedaże
Ubiquiti Networks
MikroTik - Sprzęt
Kursy Mikrotik Ubiquiti
Zestawy WISP
Urządzenia WiFi SOHO
Switche Ethernet
Kable i konektory
Anteny
Radiolinie 5-80GHz
Uchwyty i mocowania
Obudowy i szafy RACK
Zasilanie
TP-Link Tenda
Multimedia i VoIP
Sprzęt Audio-gd HiFi

Inter Projekt S.A.
Informuj mnie
o nowościach i promocjach
 

Producenci

Katalog produktów › Nowości
Wszystkie nowości Dla domu Dla ISP
  Kod towaru, nazwa i opis
Cena netto/szt.
Cena brutto/szt.

UBIQUITI :: (AFi-HD) AmpliFi High Density Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Points
Kod: UBNT-AFI-HD
AmpliFi High Density Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Points
1522,40 PLN
1872,55 PLN
UBIQUITI :: (AFi-HD) AmpliFi High Density Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Pointsreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (ES-16-XG) EdgeSwitch, 16-port, 10G
Kod: UBNT-ES-16-XG
Należący do rodziny produktów EdgeMAX®, jest w pełni zarządzalnym switchem światłowodowym, który umożliwia zwiększenie pojemności sieci oraz dostarcza wysoko-przepustowościowych usług dla rozrastających się sieci.
2379,98 PLN
2927,38 PLN
UBIQUITI :: (ES-16-XG) EdgeSwitch, 16-port, 10Greklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G
Moduły SFP zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.
383,90 PLN
472,20 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-20
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
3382,50 PLN
4160,48 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Packreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (US-16-XG) UniFi Switch, 16-port, 12 SFP+4 RJ45 10G
Kod: UBNT-US-16-XG
Należący do rodziny produktów UniFi Switch®, jest w pełni zarządzalnym switchem światłowodowym, który umożliwia zwiększenie pojemności sieci oraz dostarcza wysoko-przepustowościowych usług dla rozrastających się sieci.
2528,90 PLN
3110,55 PLN
UBIQUITI :: (US-16-XG) UniFi Switch, 16-port, 12 SFP+4 RJ45 10Greklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (US-8) UniFiSwitch, 8 port non PoE
Kod: UBNT-US-8
Switch z serii UniFi Switch 8 portów
428,01 PLN
526,45 PLN
UBIQUITI :: (US-8) UniFiSwitch, 8 port non PoEreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

UBIQUITI :: (AFi-LR) AmpliFi Long Range Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Points
Kod: UBNT-AFI-LR
AmpliFi Long Range Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Points
1284,04 PLN
1579,37 PLN
UBIQUITI :: (AFi-LR) AmpliFi Long Range Home Wi-Fi System with Router and (2) Mesh Pointsreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-IW) UniFi In Wall Access Point 802.11AC
Kod: UBNT-UAP-AC-IW
UniFi UAP AC IW jest urządzeniem typu Access Point 802.11AC zintegrowanym anteną. Możliwość instalacji na suficie lub ścianie. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC).
415,97 PLN
511,64 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-IW) UniFi In Wall Access Point 802.11ACreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-IW-5) UniFi AC In Wall 5 pack Access Point 802.11AC, PoE not included
Kod: UBNT-UAP-AC-IW-5
UniFi UAP AC IW jest urządzeniem typu Access Point 802.11AC. Możliwość instalacji na suficie lub ścianie. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC). Nie zawiera zasilacza PoE
2082,65 PLN
2561,66 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-IW-5) UniFi AC In Wall 5 pack Access Point 802.11AC, PoE not includedreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-M) UniFi UAP AC Mesh Access Point 802.11ac Outdoor
Kod: UBNT-UAP-AC-M
UniFi UAP-AC-M jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac Dual Band ze zintegrowanymi antenami omni. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC).
412,79 PLN
507,73 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-M) UniFi UAP AC Mesh Access Point 802.11ac Outdoorreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-M-5) 5-pack UniFi UAP AC Mesh Access Point 802.11ac Outdoor, no power supply
Kod: UBNT-UAP-AC-M-5
UniFi UAP-AC-M jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac Dual Band ze zintegrowanymi antenami omni. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC).
2035,67 PLN
2503,87 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-M-5) 5-pack UniFi UAP AC Mesh Access Point 802.11ac Outdoor, no power supplyreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-M-PRO) UniFi UAP AC Mesh Pro Access Point 802.11ac Outdoor
Kod: UBNT-UAP-AC-M-PRO
UniFi UAP-AC-M-PRO jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac Dual Band ze zintegrowanymi antenami omni. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC).
768,90 PLN
945,75 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-M-PRO) UniFi UAP AC Mesh Pro Access Point 802.11ac Outdoorreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UAP-AC-M-PRO-5) 5-pack UniFi UAP AC Mesh Pro Access Point 802.11ac Outdoor, no power supply
Kod: UBNT-UAP-AC-M-PRO-5
UniFi UAP-AC-M-PRO jest urządzeniem typu Access Point 802.11ac Dual Band ze zintegrowanymi antenami omni. Wsparcie dla scentralizowanego zarządzania i konfiguracji wielu urządzeń serii UAP z wykorzystaniem oprogramowania UniFii Enterprise Controller (wersja dla PC oraz MAC).
4092,23 PLN
5033,44 PLN
UBIQUITI :: (UAP-AC-M-PRO-5) 5-pack UniFi UAP AC Mesh Pro Access Point 802.11ac Outdoor, no power supplyreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (UC-C6-CMR) UniFi Cable, CAT6, CMR - Category 6e Outdoor Shielded Cable
Kod: UBNT-UC-C6-CMR
Ekranowany kabel Ethernet (CAT6e) klasy przemysłowej. Kable pakowany jest w pudełkach ułatwiających transport i instalację. W pudełku znajduj 305 m kabla.
646,80 PLN
795,56 PLN
UBIQUITI :: (UC-C6-CMR) UniFi Cable, CAT6, CMR - Category 6e Outdoor Shielded Cablereklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
156,20 PLN
192,13 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-10G-20
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
1514,90 PLN
1863,33 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-10G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G
U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
71,87 PLN
88,40 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-MM-1G-20
U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
635,04 PLN
781,10 PLN
Ubiquiti :: (UF-MM-1G-20) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
666,26 PLN
819,50 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-10G-S-20
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
6080,80 PLN
7479,38 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-10G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
91,95 PLN
113,10 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
Kod: UBNT-UF-SM-1G-S-20
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
799,57 PLN
983,47 PLN
Ubiquiti :: (UF-SM-1G-S-20) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Packreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (US-8-150W) UniFiSwitch, 8, 150W
Kod: UBNT-US-8-150W
Switch z serii UniFi Switch 8 portów, 150W EU
899,75 PLN
1106,69 PLN
UBIQUITI :: (US-8-150W) UniFiSwitch, 8, 150Wreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (US-8-5) UniFiSwitch, 8 port non PoE, 5-pack, no power supply
Kod: UBNT-US-8-5
Switch z serii UniFi Switch 8 portów, 5 -pack, bez zasilaczy
2078,96 PLN
2557,12 PLN
UBIQUITI :: (US-8-5) UniFiSwitch, 8 port non PoE, 5-pack, no power supplyreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (US-8-60W) UniFiSwitch, 8, 60W, 4 port PoE
Kod: UBNT-US-8-60W
Switch z serii UniFi Switch 8 portów, PoE na 4 portach, 60W EU
469,77 PLN
577,82 PLN
UBIQUITI :: (US-8-60W) UniFiSwitch, 8, 60W, 4 port PoEreklamacja  
Zarezerwuj produkt

UBIQUITI :: (US-8-60W-5) UniFiSwitch, 8, 60W, 4 port PoE, 5-pack, includes power supply
Kod: UBNT-US-8-60W-5
Switch z serii UniFi Switch 8 portów, PoE na 4 portach, 60W EU, 5-pak z zasilaczem
2342,11 PLN
2880,80 PLN
UBIQUITI :: (US-8-60W-5) UniFiSwitch, 8, 60W, 4 port PoE, 5-pack, includes power supplyreklamacja  
Zarezerwuj produkt

RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 2GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+
1744,70 PLN
2145,98 PLN
RouterBoard :: CCR1009-7G-1C-1S+PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, desktop enclosure, Dual PSU, LCD panelreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSU
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-PC
Router klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażony w 9 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 1GB pamięci RAM. Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 1 port combo Ethernet/SFP.
1444,74 PLN
1777,03 PLN
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-PC Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 1GB RAM, 1xSFP cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, PSUreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSU
Kod: RTB-CRS106-1C-5S
Cloud Router Switch 106-1C-5S jest inteligentnym switchem w obudowie typu desktop wyposażonym w jeden port combo Gigabit Ethernet / SFP oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. W zestawie znajduje się zasilacz. Zbudowany jest w oparciu o procesor taktowany częstotliwością 400MHz, posiada 128MB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą oprogramowania RouterOS z licencją poziomu L5. Może być zasilany napięciem z przedziału 11-30V.
202,05 PLN
248,52 PLN
RouterBoard :: CRS106-1C-5S with QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1x Combo port (Gigabit Ethernet or SFP), 5 x SFP cages, RouterOS L5, desktop case, PSUreklamacja  
Dodaj produkt do koszyka

RouterBoard :: cAP lite ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4
Kod: RTB-CAP-LITE
AP firmy Mikrotik przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. cAP lite obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena 1,5dBi) i może być zasilany przez PoE.
99,00 PLN
121,77 PLN
RouterBoard :: cAP lite ceiling AP (650MHz CPU) 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4reklamacja  
Zarezerwuj produkt

RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
Kod: RTB-CCR1009-7G-1C-1S+
Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panel
1744,70 PLN
2145,98 PLN
RouterBoard :: Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2Ghz per core), 2GB RAM, 1xSFP cage, 1x SFP+ cage, 8xGbit LAN, RouterOS L6, 1U rackmount case, Dual PSU, LCD panelreklamacja  
Zarezerwuj produkt

RouterBoard :: OmniTIK 5 ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-AC
374,55 PLN
460,70 PLN
RouterBoard :: OmniTIK 5 ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International versionreklamacja  
Zarezerwuj produkt

RouterBoard :: OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International version
Kod: RTB-OMNITIK-5-POE-AC
435,76 PLN
535,98 PLN
RouterBoard :: OmniTIK 5 POE ac with 2 x 7.5dBi integrated 5GHz Omni antennas, High Gain Dual Chain 802.11an/ac wireless, 720MHz CPU, 128MB RAM, 5xGigabit LAN (4 with POE -OUT), POE, PSU, pole mount, RouterOS L4, International versionreklamacja  
Zarezerwuj produkt
----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ----------------------- --------------- ----------------------- ------------------ --------------- ------------------ ------- - - - ------------------ ----------------------------- - ----------------- ------------------- ------------------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- -------------- ---------------------- -------------- ------------- --------- ------------- ------------------- ----------------- --------------

Inter Projekt S.A.  Copyright © 1999-2017  :: 39567613 odsłon od 16.10.2004.

RSS | Wiki | Informacja o cookies