ISP Fiber

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 32

Ustaw kierunek malejący
    Obrazek Nazwa SKU Opcje Cena Ilość Operacja
    UBIQUITI SFP to GPON WAN (UF-Instant) UBIQUITI SFP to GPON WAN (UF-Instant) UBNT-UF-INSTANT
    N/D
    191,97 zł 156,07 zł
    Ubiquiti UFiber LOCO GPON Optical Network (UF-LOCO) Ubiquiti UFiber LOCO GPON Optical Network (UF-LOCO) UBNT-UF-LOCO
    N/D
    215,71 zł 175,37 zł
    SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack UF-MM-1G-20 / UACC-OM-MM-1G-D-20 SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack UF-MM-1G-20 / UACC-OM-MM-1G-D-20 UBNT-UF-MM-1G-20
    N/D
    751,89 zł 611,29 zł
    Ubiquiti UFiber Nano G GPON Optical Network (UF-Nano) Ubiquiti UFiber Nano G GPON Optical Network (UF-Nano) UBNT-UF-NANO
    N/D
    318,14 zł 258,65 zł
    Ubiquiti UFiber GPON Optical Line Terminal (UF-OLT) Ubiquiti UFiber GPON Optical Line Terminal (UF-OLT) UBNT-UF-OLT
    N/D
    7 003,76 zł 5 694,11 zł
    Ubiquiti UFiber OLT 4 (UF-OLT-4) Ubiquiti UFiber OLT 4 (UF-OLT-4) UBNT-UF-OLT-4
    N/D
    4 404,68 zł 3 581,04 zł
    Ubiquiti UFiber WiFi6 (UF-WiFi6) Ubiquiti UFiber WiFi6 (UF-WiFi6) UBNT-UF-WIFI6
    N/D
    495,92 zł 403,19 zł
    SFP to RJ45 module (UACC-CM-RJ45-1G)
    SFP to RJ45 module (UACC-CM-RJ45-1G) UBNT-UACC-CM-RJ45-1G
    N/D
    85,26 zł 69,32 zł
    SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 20-pack UACC-OM-MM-10G-D-20 / UF-MM-10G-20 SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 20-pack UACC-OM-MM-10G-D-20 / UF-MM-10G-20 UBNT-UACC-OM-MM-10G-D-20
    N/D
    1 663,75 zł 1 352,64 zł
    SFP 1,25G SM LC 3km WDM 1310/1550 - 20 pack UACC-OM-SM-1G-S-20 / UF-SM-1G-S-20 SFP 1,25G SM LC 3km WDM 1310/1550 - 20 pack UACC-OM-SM-1G-S-20 / UF-SM-1G-S-20 UBNT-UACC-OM-SM-1G-S-20
    N/D
    1 014,15 zł 824,51 zł
    SFP 1,25G SM LC 3km WDM 1310/1550 - 2 pack (UACC-OM-SM-1G-S-2)(former UF-SM-1G-S) SFP 1,25G SM LC 3km WDM 1310/1550 - 2 pack (UACC-OM-SM-1G-S-2)(former UF-SM-1G-S) UBNT-UACC-OM-SM-1G-S-2
    N/D
    118,49 zł 96,33 zł
    SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 2-pack UACC-OM-MM-1G-D-2 / UF-MM-1G SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 2-pack UACC-OM-MM-1G-D-2 / UF-MM-1G UBNT-UACC-OM-MM-1G-D-2
    N/D
    85,26 zł 69,32 zł
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 32

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę