Moduły SFP+/QSFP

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 20

Ustaw kierunek malejący
    Obrazek Nazwa SKU Opcje Cena Ilość Operacja
    OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR) OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 10km, TX1310, DDM (10GBASE-LR) OPTIC-S+31DLC10D
    N/D
    130,65 zł 106,22 zł
    OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR) OPTIC SFP+ module (1pcs) 10Gbps LC SM, 20km, TX1310, DDM (10GBASE-LR) OPTIC-SFP+10G-SM-D31-20-LC
    N/D
    188,77 zł 153,47 zł
    OPTIC SFP+ module (1pcs) S+85DLC03D 10G MM 300m 850nm, DDM OPTIC SFP+ module (1pcs) S+85DLC03D 10G MM 300m 850nm, DDM OPTIC-SFP-S-85DLC03D
    N/D
    89,05 zł 72,40 zł
    S+RJ10 - copper module S+RJ10 - copper module RTB-SFP-S+RJ10
    N/D
    Availability Unknown
    264,50 zł 215,04 zł
    SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 2-pack (UACC-OM-SM-10G-D-2)
    SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 2-pack (UACC-OM-SM-10G-D-2) UBNT-UACC-OM-SM-10G-D-2
    N/D
    428,63 zł 348,48 zł
    XS+2733LC15D (2 pcs) XS+2733LC15D (2 pcs) RTB-XS+2733LC15D
    N/D
    1 418,46 zł 1 153,22 zł
    SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 2-pack UACC-OM-MM-10G-D-2 / UF-MM-10G
    SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 2-pack UACC-OM-MM-10G-D-2 / UF-MM-10G UBNT-UACC-OM-MM-10G-D-2
    N/D
    197,30 zł 160,41 zł
    SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 2-pack UF-MM-10G / UACC-OM-MM-10G-D-2 SFP+ 10G, MM LC 300m Dual-Fiber 850nm 2-pack UF-MM-10G / UACC-OM-MM-10G-D-2 UBNT-UF-MM-10G
    N/D
    197,30 zł 160,41 zł
    SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 2-pack (UF-SM-10G) SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 2-pack (UF-SM-10G) UBNT-UF-SM-10G
    N/D
    428,63 zł 348,48 zł
    SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 20-pack (UF-SM-10G-20) SFP+ 10G SM LC 10km Dual-Fiber 1310nm - 20-pack (UF-SM-10G-20) UBNT-UF-SM-10G-20
    N/D
    Availability Unknown
    3 759,45 zł 3 056,46 zł
    SFP+ 10G SM LC 10km WDM 1270/1330 - 2-pack (UF-SM-10G-S) SFP+ 10G SM LC 10km WDM 1270/1330 - 2-pack (UF-SM-10G-S) UBNT-UF-SM-10G-S
    N/D
    Availability Unknown
    794,54 zł 645,97 zł
    SFP+ 10G SM LC 10km WDM 1270/1330 - 20-pack UF-SM-10G-S-20 / UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP+ 10G SM LC 10km WDM 1270/1330 - 20-pack UF-SM-10G-S-20 / UACC-OM-SM-10G-S-20 UBNT-UF-SM-10G-S-20
    N/D
    Availability Unknown
    7 136,44 zł 5 801,98 zł
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 20

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę