Moduły SFP

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 26

Ustaw kierunek malejący
    Obrazek Nazwa SKU Opcje Cena Ilość Operacja
    SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack UF-MM-1G-20 / UACC-OM-MM-1G-D-20 SFP 1,25G, MM LC 550m Dual-Fiber 850nm 20-pack UF-MM-1G-20 / UACC-OM-MM-1G-D-20 UBNT-UF-MM-1G-20
    N/D
    751,89 zł 611,29 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550, DDM OPTIC-SFP-3524S-02-SC
    N/D
    37,27 zł 30,30 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1310/RX1550, DDM OPTIC-SFP-3524S-20-SC
    N/D
    47,72 zł 38,80 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310, DDM OPTIC-SFP-5324S-02-SC
    N/D
    37,27 zł 30,30 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM, TX1550/RX1310, DDM OPTIC-SFP-5324S-20-SC
    N/D
    45,85 zł 37,28 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310, DDM OPTIC-SFP-D1203-L3320-LC
    N/D
    38,66 zł 31,43 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550 with DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1310/RX1550 with DDM OPTIC-SFP-S1203-L3302-LC
    N/D
    41,54 zł 33,77 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310 with DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, 10dB (3km), WDM, TX1550/RX1310 with DDM OPTIC-SFP-S1205-L3302-LC
    N/D
    42,08 zł 34,21 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310 DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC SM, Dual Fiber, 20km, TX1310 DDM OPTIC-SFP-S-31DLC20D
    N/D
    52,52 zł 42,70 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM OPTIC SFP module (1pcs) 1.25Gbps, LC MM, 550m, 850nm, DDM OPTIC-SFP-S-85DLC05D
    N/D
    43,62 zł 35,46 zł
    OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module OPTIC SFP module (1pcs) S-RJ01 10/100/1000M copper module OPTIC-SFP-S-RJ01
    N/D
    77,32 zł 62,86 zł
    S-C53DLC40D (Mikrotik) S-C53DLC40D (Mikrotik) RTB-S-C53DLC40D
    N/D
    117,32 zł 95,38 zł
Zobacz jako Siatka Table

Produkty 1-12 z 26

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę