Ładuję...

Fiber Optic Patchcord SC/APC-SC/UPC, Single Mode 652D, Duplex

Zaczynając od 22,61 zł 18,38 zł

W magazynie
SKU
XD-SCA-SCU-SM
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 0.5M
23,38 zł 19,01 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 1M
24,62 zł 20,02 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 2M
27,05 zł 21,99 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 3M
29,52 zł 24,00 zł
Patchcord OPTO SC/APC-SC/UPC, SM, DUPLEX, 5M
22,61 zł 18,38 zł
Fiber Optic custom patchcord
129,04 zł 104,91 zł
Brak w magazynie