Ładuję...

Fiber Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC, Single Mode 657A, Duplex

Zaczynając od 28,30 zł 23,01 zł

W magazynie
SKU
XD-SCU-SCU-SM657A
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 1M,
28,30 zł 23,01 zł
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 3M,
30,74 zł 24,99 zł
Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, SM G657A, DUPLEX, 5M,
35,69 zł 29,02 zł
Fiber Optic custom patchcord
129,14 zł 104,99 zł
Brak w magazynie